Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 31 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
Agent Revelation (2021)

Agent Revelation (2021)

Jan. 22, 2021Hong Kong86 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një pluhur antik që kontrollon njerëzit është lëshuar, por në mënyrë misterioze prek Jim Yung i cili fiton superfuqi. Jim është dërguar në një bazë nëntokësore ku ai është trajnuar të jetë një operativ për tu përballur me një kërcënim të pashmangshëm alien dhe për të mësuar pse alienët janë kthyer në Tokë.

Agent Revelation (2021)
Titulli origjinal Agent Revelation
Vlerësimi IMDb 5.6 1,126 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 19 vota

Regjizori

Derek Ting
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Bandidos (1967) me Titra Shqip
Quiet Kill 2004
Catch the Bullet (2021) me Titra Shqip
Pandorum 2009
Kickboxer 1989
Red Cliff Part II (2009) me Titra Shqip
I Am Legend (2007) me Titra Shqip
The God Committee (2021) me Titra Shqip
Avengers: Age of Ultron (2015) me Titra Shqip
The Girl from the Naked Eye (2012)
Alien Raiders (2008) me Titra Shqip
Synchronicity (2015) me Titra Shqip