Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 330 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
After Porn Ends 2 (2017) me Titra Shqip

After Porn Ends 2 (2017) me Titra Shqip

ÇFARË VJEN MË MBRAPA?Mar. 28, 2017United States90 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndalimi i aktrimit në filma porno dhe fillimi i një ekzistence normale përsëri është ëndrra e shumë aktorëve dhe aktoreve në industri. Nëse për disa prej tyre është e lehtë dhe e kaluara e tyre respektohet, për të tjerët ajo përfaqëson fillimin e luftimeve të gjata personale si me paragjykimet e shoqërisë përreth dhe me veten e tyre, siç dëshmohet nga dëshmitë e mbledhura nga Bryce Wagoner.

After Porn Ends 2 (2017) me Titra Shqip
After Porn Ends 2 (2017) me Titra Shqip
After Porn Ends 2 (2017) me Titra Shqip
After Porn Ends 2 (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal After Porn Ends 2
Vlerësimi IMDb 5.5 2,473 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 165 vota

Regjizori

Bryce Wagoner
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The Intern – A Summer of Lust (2019) me Titra Shqip
Ronaldo (2015) me Titra Shqip
To the Adventure (2008) me Titra Shqip
Private Tutor Advanced Course (2016) me Titra Shqip
Sexual Chronicles of a French Family (2012) me Titra Shqip
Crossing the Bridge: The Sound of Istanbul (2005) me Titra Shqip
Hemel (2012) me Titra Shqip
Dogtooth (2009) me Titra Shqip
A Love Song for Latasha (2019) me Titra Shqip
The Love Witch (2016) me Titra Shqip
Make Us Dream (2018) me Titra Shqip
The Diary of a Teenage Girl (2015) me Titra Shqip