Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 23 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
After.Life (2009) me Titra Shqip

After.Life (2009) me Titra Shqip

Jeta është simptoma. Vdekja është ilaçi.Nov. 07, 2009Unknown104 Min.
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas një aksidenti të tmerrshëm me makinë, Anna zgjohet në një shtrat morgu ndërsa Eliot, drejtori i funeralit, po përgatit trupin e saj për funeralin. E hutuar dhe e frikësuar, Anna nuk beson se ka vdekur, por Eliot shpjegon se gjendja e saj është një lloj harrese mes jetës dhe vdekjes. E bllokuar, dhe askush nuk kërkon ndihmë, Anna detyrohet të përballet me frikën e saj më të thellë ndërsa Eliot është i vendosur me çdo kusht për të zbatuar planin e tij të tmerrshëm.

After.Life (2009) me Titra Shqip
After.Life (2009) me Titra Shqip
After.Life (2009) me Titra Shqip
After.Life (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal After.Life
Vlerësimi IMDb 6.3 9,347 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 777 vota

Regjizori

Aktorët

Christina Ricci isAnna Taylor
Anna Taylor
Liam Neeson isEliot Deacon
Eliot Deacon
Josh Charles isTom Peterson
Tom Peterson
Celia Weston isBeatrice Taylor
Beatrice Taylor
Shuler Hensley isVincent Miller
Vincent Miller
Anna Kuchma isRestaurant Patron
Restaurant Patron
Rosemary Murphy isSusan Whitehall
Susan Whitehall
Laurel Bryce isYoung Anna Taylor
Young Anna Taylor
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Really Love (2020) me Titra Shqip
Those Who Wish Me Dead (2021)
Love Spreads (2021) me Titra Shqip
The Dreamers (2003) me Titra Shqip
The Lazarus Project (2008) me Titra Shqip
The Vault (2017) me Titra Shqip
The Factory (2018) me Titra Shqip
Looking Glass (2018) me Titra Shqip
Lucky Luciano (1973) me Titra Shqip
Tentacles (2021) me Titra Shqip
Sex and the City 2 (2010) me Titra Shqip
Blade Runner (1982) me Titra Shqip