Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 251 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
After (2019) me Titra Shqip

After (2019) me Titra Shqip

Pas të parës tënde, jeta nuk është kurrë e njëjtë.Apr. 11, 2019United States106 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tessa, vajza e mirë klasike, pak pasi mbërriti në kampus e bën njohjen e Hardin, një djalë të ri sa i pashëm aq edhe i vrazhdë, i cili, me pamjen e tij të errët, nuk mund të ishte më ndryshe nga ajo. Siç ndodh shpesh, të kundërtat tërheqin njëri-tjetrin dhe fillon një marrëdhënie e trazuar midis të dyve.

After (2019) me Titra Shqip
After (2019) me Titra Shqip
After (2019) me Titra Shqip
After (2019) me Titra Shqip
After (2019) me Titra Shqip
After (2019) me Titra Shqip
After (2019) me Titra Shqip
After (2019) me Titra Shqip
After (2019) me Titra Shqip
After (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal After
Vlerësimi IMDb 5.3 43,102 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 6,340 vota

Regjizori

Jenny Gage
Regjizori

Aktorët

Dylan Arnold isNoah Porter
Noah Porter
Shane Paul McGhie isLandon Gibson
Landon Gibson
Samuel Larsen isZed Evans
Zed Evans
Inanna Sarkis isMolly Samuels
Molly Samuels
Selma Blair isCarol Young
Carol Young
Pia Mia isTristan
Tristan
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

All About Anna (2005) me Titra Shqip
Squared Love (2021) me Titra Shqip
Night of the Sicario 2021
Tubelight (2017) me Titra Shqip
A Quiet Place (2018) me Titra Shqip
Decadencia (2015) me Titra Shqip
Limelight (1952) me Titra Shqip
Annette (2021) me Titra Shqip
The Clovehitch Killer (2018)
Elizabethtown (2005) me Titra Shqip
Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 2 (2021) me Titra Shqip
Among Wolves (2010) me Titra Shqip