Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Africa: The Serengeti (1994) me Titra Shqip

Africa: The Serengeti (1994) me Titra Shqip

Mar. 31, 1994United States40 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Africa: The Serengeti ju çon në një udhëtim të jashtëzakonshëm për të parë një spektakël që disa njerëz kanë parë ndonjëherë: Migrimi i Madh. Udhëtim me më shumë se dy milion kafshë, zebra dhe antilopa si në udhëtimin e tyre vjetor prej 500 miljesh nëpër fushat e Serengeti.

Africa: The Serengeti (1994) me Titra Shqip
Titulli origjinal Africa: The Serengeti
Vlerësimi IMDb 7.4 620 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 12 vota

Regjizori

George Casey
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Make Us Dream (2018) me Titra Shqip
The Year Earth Changed 2021
Who Are You, Charlie Brown? (2021) me Titra Shqip
Our Towns (2021) me Titra Shqip
Nail Bomber: Manhunt (2021) me Titra Shqip
Zanetti Story (2015) me Titra Shqip
Becoming 2020
Murderball (2005) me Titra Shqip
Strip Down, Rise Up (2021) me Titra Shqip
Diego Maradona (2019) me Titra Shqip
The Dissident (2020)
Ronaldo (2015) me Titra Shqip