Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 33 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Adventures of Rufus: The Fantastic Pet (2021) me Titra Shqip

Adventures of Rufus: The Fantastic Pet (2021) me Titra Shqip

Apr. 22, 2021France82 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në shtëpinë e gjyshes së tyre, Scott dhe shoqja e tij Emily ndeshen me Rufus, një krijesë me gëzof që i lutet të ndihmojnë në shpëtimin e mbretërisë së tij magjike në rrugën e saj të zhdukjes. Libri i drejtshkrimit i magjistarit Abbott përmban formulën e duhur, por vëllimi i çmuar është gjithashtu në synimet e Lilith, armikut kryesor të magjistarit që shtiret si shërbëtorja e gjyshes së Scott.

Adventures of Rufus: The Fantastic Pet (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Adventures of Rufus: The Fantastic Pet
Vlerësimi IMDb 4.2 396 vota
Vlerësimi TMDb 5 1 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Deadpool 2 2018
Quantum of Solace (2008) me Titra Shqip
Edge of the World (2021) me Titra Shqip
Maya the Bee: The Golden Orb 2021
Delta Farce 2007 me Titra Shqip
Kickboxer 2: The Road Back 1991
Star Wars: The Force Awakens 2015
The Gold Rush (1925) me Titra Shqip
The Scary House (2020)
A Trash Truck Christmas (2020) me Titra Shqip
Cinderella (2021) me Titra Shqip
The Delta Force (1986)