Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Adrift (2018) me Titra Shqip

Adrift (2018) me Titra Shqip

May. 31, 2018Hong Kong96 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tami Oldham dhe Richard Sharp, një çift i ri, janë të dashuruar dhe gati për të kaluar jetën së bashku. Janë në një jaht luksoz nën qiellin blu të Tahitit kur shpërthen një stuhi dhe Tami humbet vetëdijen. Pas zgjimit, jahti u shkatërrua dhe Richard u plagos rëndë. Pa mjete komunikimi dhe javë larg nga porti më i afërt, Tami duhet të luftojë për jetën e saj dhe të atij burri që ka rëndësi për të.

Adrift (2018) me Titra Shqip
Adrift (2018) me Titra Shqip
Adrift (2018) me Titra Shqip
Adrift (2018) me Titra Shqip
Adrift (2018) me Titra Shqip
Adrift (2018) me Titra Shqip
Adrift (2018) me Titra Shqip
Adrift (2018) me Titra Shqip
Adrift (2018) me Titra Shqip
Adrift (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Adrift
Vlerësimi IMDb 6.6 51,463 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 2,098 vota

Regjizori

Steve Danton
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Supernova (2021) me Titra Shqip
The Heir Apparent: Largo Winch (2008) me Titra Shqip
The Pilgrim’s Progress (2019) me Titra Shqip
Double Impact 1991
He’s Just Not That Into You (2009) me Titra Shqip
Wild Dog 2021
Ride or Die (2021) me Titra Shqip
Rare Beasts (2021) me Titra Shqip
Blood Red Sky (2021) me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
Avengers: Endgame 2019 me Titra Shqip
Wild Orchid (1989) me Titra Shqip