Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Adopt a Daddy (2019) me Titra Shqip

Adopt a Daddy (2019) me Titra Shqip

Mar. 06, 2019France99 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Pedagogu Damien Mallet harton një plan për të ndihmuar një nga studentët e tij. Kur familja e Bahzadit është gati të deportohet, Damien merr masa. Së bashku me motrën dhe shoqen e tij më të mirë, ai dëshiron të luftojë për të drejtat e familjes.

Adopt a Daddy (2019) me Titra Shqip
Adopt a Daddy (2019) me Titra Shqip
Adopt a Daddy (2019) me Titra Shqip
Adopt a Daddy (2019) me Titra Shqip
Adopt a Daddy (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Damien veut changer le monde
Vlerësimi IMDb 5.5 359 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 102 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Burlesque on Carmen (1915) me Titra Shqip
Dorm Daze 2 2006
Buddy Games 2020
Yes Day 2021
Murder Bury Win (2020)
Virgin Territory (2007) me Titra Shqip
Moving McAllister (2007) me Titra Shqip
Thunder Force 2021
Heber Holiday (2007) me Titra Shqip
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip
Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip
Max Cloud (2020)