Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 106 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4mixdrop.sx
A Writer’s Odyssey 2021

A Writer’s Odyssey 2021

Rewrite the reality.Feb. 12, 2021China130 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kongwen Lu është autor i një serie romanesh fantazie që ndjek një adoleshent heroik, i quajtur gjithashtu Kongwen, në një përpjekje për t’i dhënë fund sundimit tiran të Lord Redmane, nën drejtimin e një Kalorësi të Zi. Por përmes një kthesë të çuditshme të fatit, bota fantastike e romanit fillon të ndikojë në jetën dhe në botën reale, duke e çuar Guan Ning të pranojë një mision nga Tu Ling për të vrarë autorin.

A Writer’s Odyssey 2021
A Writer’s Odyssey 2021
Titulli origjinal 刺杀小说家
Vlerësimi IMDb 6.3 1,106 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 49 vota

Regjizori

Lu Yang
Regjizori

Aktorët

Lei Jiayin isGuan Ning
Guan Ning
Yang Mi isTu Ling
Tu Ling
Dong Zijian isLu Kong Wen
Lu Kong Wen
Tong Liya isPrajna
Prajna
Dong Jie isXiao Yu
Xiao Yu
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sniper: Ghost Shooter 2016
Dynasty Warriors (2021) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
He’s Just Not That Into You (2009) me Titra Shqip
Nomadland 2020
Extraction (2020) me Titra Shqip
Die Hard 2 (1990) me Titra Shqip
Fifty Shades Freed (2018) me Titra Shqip
30 Days Max (2020) me Titra Shqip
Beneath a Sea of Lights 2020
Dark Phoenix 2019 me Titra Shqip
Pandorum 2009