Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 315 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
A Week Away (2021) me Titra Shqip

A Week Away (2021) me Titra Shqip

Mar. 26, 2021United States94 Min.TV-PG
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Will Hawkins, një adoleshent i trazuar, has një problem juridik që e përballon atë me një zgjedhje të rëndësishme: të burgoset në një burg për të mitur ose të marrë pjesë në një kamp veror të krishterë. Edhe pse pa dëshirë, ai zgjedh opsionin e dytë. Në fillim si një peshk pa ujë, Will do të mësojë të hapë zemrën e tij, do të zbulojë dashurinë dhe do të kuptojë rëndësinë e të qenit pjesë e një komuniteti.

A Week Away (2021) me Titra Shqip
A Week Away (2021) me Titra Shqip
A Week Away (2021) me Titra Shqip
A Week Away (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal A Week Away
Vlerësimi IMDb 5.7 3,363 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 222 vota

Regjizori

Roman White
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Dark Foe (2021) me Titra Shqip
Passengers (2016) me Titra Shqip
The New World (2005) me Titra Shqip
Miss Pettigrew Lives for a Day 2008
Kickboxer: Vengeance 2016
The Card Counter (2021) me Titra Shqip
Infinite (2021) me Titra Shqip
The Woman in the Window (2021)
Cadaver (2020) me Titra Shqip
The Last Frontier (2020)
The Courier 2020
Be Good or Be Gone (2021) me Titra Shqip