Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
A Trash Truck Christmas (2020) me Titra Shqip

A Trash Truck Christmas (2020) me Titra Shqip

Dec. 11, 2020United States28 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur Babagjyshi zbret në koshin e plehrave në prag të Krishtlindjeve, Hank, Trash Truck dhe miqtë e tyre të kafshëve të gjithë kanë një dorë në shpëtimin e festës për të gjithë.

A Trash Truck Christmas (2020) me Titra Shqip
A Trash Truck Christmas (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal A Trash Truck Christmas
Vlerësimi IMDb 5.6 158 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 47 vota

Regjizori

Eddie Rosas
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Armageddon (1998) me Titra Shqip
Aladdin (1992) me Titra Shqip
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) me Titra Shqip
House of Flying Daggers (2004) me Titra Shqip
Tom Clancy’s Without Remorse 2021 me Titra Shqip
Batman: Soul of the Dragon 2021
Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) me Titra Shqip
Snake Eyes: G.I. Joe Origins (2021) me Titra Shqip
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip
Spider-Man 2 (2004) me Titra Shqip
Solo: A Star Wars Story 2018
Iron Man 2 (2010) me Titra Shqip