Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 39 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
A Taste of Christmas 2020

A Taste of Christmas 2020

Nov. 20, 2020United States80 Min.TV-PG
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi kushërirës së saj i është dashur të shtyjë hapjen e restorantit të saj italian, Natalie është e shqetësuar për të gjithë ata klientë që kanë rezervuar tashmë dhe po planifikojnë të kalojnë pushimet e tyre të Krishtlindjes duke shijuar kuzhinën italiane. Duke shpresuar të jetë në gjendje të hapet në kohë, ajo i sugjeron kuzhinierit ngurrues të vendit për të bërë më të mirën. Kjo do të jetë mënyra se si të dy do ta gjejnë veten të dashuruar.

A Taste of Christmas 2020
Titulli origjinal A Taste of Christmas
Vlerësimi IMDb 5.7 347 vota
Vlerësimi TMDb 5 5 vota

Regjizori

Damián Romay
Regjizori

Aktorët

Anni Krueger isNatalie Rogers
Natalie Rogers
Gilles Marini isStefano Grimaldi
Stefano Grimaldi
Emma Myers isBeeBee Jordan
BeeBee Jordan
Charles Green isMiles Croaker
Miles Croaker
Mara Hall isSavannah Meyers
Savannah Meyers
Lauren LaVera isAriella Cancio
Ariella Cancio
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Yin Yang Master 2021
Danny Boy (2021) me Titra Shqip
Passengers (2016) me Titra Shqip
Wicked (2021) me Titra Shqip
Good on Paper (2021) me Titra Shqip
Outsourced 2007 me Titra Shqip
Cocktail (1988) me Titra Shqip
Last Summer (2021) me Titra Shqip
Happily 2021
Love Object (2003) me Titra Shqip
Midnight at the Magnolia (2020)
The Last Paradiso 2021