Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 44 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
A Sky Full of Stars for a Roof 1968

A Sky Full of Stars for a Roof 1968

Aug. 14, 1968Italy100 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Roger Pratt është një bandit i cili, me gjithë njerëzit e tij, kërkon Timin, njeriun që vrau dy djemtë e tij dhe shfaros të gjithë pasagjerët e një skaji, i bindur se Tim është mes tyre. Harry, një minator i varfër, zbulon kufomat dhe i varros ato, duke u vjedhur të gjitha paratë. Dhe këtu është Tim, i cili miqësohet me Harrin dhe i thotë të vërtetën.

A Sky Full of Stars for a Roof 1968
A Sky Full of Stars for a Roof 1968
Titulli origjinal ...e per tetto un cielo di stelle
Vlerësimi IMDb 5.9 489 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 10 vota

Regjizori

Aktorët

Giuliano Gemma isBilly Boy aka Tim Hawkins
Billy Boy aka Tim Hawkins
Magda Konopka isWidow Dorothy McDonald
Widow Dorothy McDonald
Federico Boido isRoger Pratt
Roger Pratt
Julie Menard isSirene / Donna
Sirene / Donna
Anthony Dawson isSamuel Pratt
Samuel Pratt
Cris Huerta isFat man in stagecoach
Fat man in stagecoach
Sandro Dori isSirene's husband
Sirene's husband
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip
Tex and the Lord of the Deep (1985) me Titra Shqip
The Searchers 1956
A Fistful of Dollars 1964
For a Few Extra Dollars 1966
Shane (1953) me Titra Shqip
She was the Deputy’s Wife 2021
A Pistol for Ringo 1965
No Man’s Land 2021
The Return of Ringo 1965
High Ground (2020)
Nomadland 2020