Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 230 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
A Serbian Film (2010) me Titra Shqip

A Serbian Film (2010) me Titra Shqip

Jo të gjithë filmat kanë një fund të lumturJun. 16, 2010Serbia104 Min.NC-17
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Milos është një ish-yll porn që po shijon pensionin me gruan e tij Marjia dhe djalin e tyre të vogël. Burri afrohet nga një ish-kolege, Lejla, e cila i bën atij një ofertë të pamundur për të refuzuar: një video e fundit, e paguar mirë, për t’u xhiruar ditë për ditë pa një skenar ose informacion të mëtejshëm. Milos, në gjendje të vështirë financiare, pranon të punojë me drejtorin misterioz Vukmir. Që nga dita e parë e xhirimit, aktori e kupton se nuk është në xhirimet e një filmi pornografik normal.

A Serbian Film (2010) me Titra Shqip
A Serbian Film (2010) me Titra Shqip
A Serbian Film (2010) me Titra Shqip
A Serbian Film (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Srpski film
Vlerësimi IMDb 5 59,418 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 1,287 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Fear Street Part Three: 1666 (2021) me Titra Shqip
Lucky Number Slevin (2006) me Titra Shqip
21 Jump Street 2012
Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip
Babysitter Must Die (2020) me Titra Shqip
Bhoot Police (2021) me Titra Shqip
Titane (2021) me Titra Shqip
Carver 2008
Cruella (2021) me Titra Shqip
Raees (2017) me Titra Shqip
The Card Counter (2021) me Titra Shqip
Spiral: From the Book of Saw (2021) me Titra Shqip