Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 68 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
A Pistol for Ringo 1965

A Pistol for Ringo 1965

Quick- Treacherous- And Deadly To Anyone Who Tried To Cross Them!May. 12, 1965Italy98 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një qytet të vogël në Teksas, në kufi me Meksikën, disa të paligjshëm grabitën një bankë dhe u strehuan në një fermë dhe morën peng fermerët. Pistoleri Ringo arrin të hyjë në fermë duke pretenduar se ishte i kërkuar; por në realitet ai pajtohet me sherifin dhe vepron në funksion të shpërblimit.

Giuliano Gemma, deri atëherë, kishte qenë një aktor me karakter të errët në filma aventureske. Në vazhdën e Leones, por me një shije më ironike dhe me zemër të lehtë.

Rezultatet e eksperimentit nuk ishin të këqija, Gemma u lansua, filmi pati një vazhdim vitin e ardhshëm.

A Pistol for Ringo 1965
A Pistol for Ringo 1965
A Pistol for Ringo 1965
A Pistol for Ringo 1965
A Pistol for Ringo 1965
Titulli origjinal Una pistola per Ringo
Vlerësimi IMDb 6.5 1,693 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 40 vota

Regjizori

Aktorët

Antonio Casas isMaj. Clyde
Maj. Clyde
Juan Cazalilla isMr. Jenkinson - Bank director
Mr. Jenkinson - Bank director
Pablito Alonso isChico - Mexican boy
Chico - Mexican boy
Nazzareno Zamperla isSancho's gang member
Sancho's gang member
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Catch the Bullet (2021) me Titra Shqip
High Ground (2020)
The Good, the Bad and the Ugly 1966 me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
No Man’s Land 2021
The Return of Ringo 1965
Bandidos (1967) me Titra Shqip
The Searchers 1956
Cry Macho (2021) me Titra Shqip
News of the World 2020
Tex and the Lord of the Deep (1985) me Titra Shqip
A Fistful of Dollars 1964