Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
A Man Apart (2003) me Titra Shqip

A Man Apart (2003) me Titra Shqip

Dashuria ndryshon një njeri. Hakmarrja e copëton.Apr. 04, 2003United States109 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Polici Sean Vetter dhe partneri i tij punojnë për të ndaluar trafikimin e drogës përgjatë kufirit SHBA-Meksikë. Ata arrijnë të arrestojnë kokën e Kartelit Baja, i cili zëvendësohet menjëherë nga një personazh i errët i quajtur Diablo. Ai rrëmben gruan e Vetter, i cili përdor të gjitha mjetet që ka në dispozicion për të shkatërruar Diablo. Ai nuk do të ndalet në asgjë, duke lëvizur në mënyrë të rrezikshme në kufirin midis drejtësisë dhe paligjshmërisë, edhe nëse kjo krijon konflikte me njësinë e policisë së cilës i përket.

A Man Apart (2003) me Titra Shqip
A Man Apart (2003) me Titra Shqip
A Man Apart (2003) me Titra Shqip
Titulli origjinal A Man Apart
Vlerësimi IMDb 6.1 45,649 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 630 vota

Regjizori

F. Gary Gray
Regjizori

Aktorët

Vin Diesel isSean Vetter
Sean Vetter
Larenz Tate isDemetrius Hicks
Demetrius Hicks
Timothy Olyphant isHollywood Jack
Hollywood Jack
Geno Silva isMemo Lucero
Memo Lucero
Steve Eastin isTy Frost
Ty Frost
Juan Fernández isMateo Santos
Mateo Santos
Jeff Kober isPomona Joe
Pomona Joe
Mike Moroff isGustavo Leon
Gustavo Leon
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dog Day Afternoon (1975) me Titra Shqip
X-Men Origins: Wolverine 2009
Double Impact 1991
Sweet Girl (2021) me Titra Shqip
The Transporter (2002) me Titra Shqip
The Expendables 3 (2014) me Titra Shqip
The Expendables (2010) me Titra Shqip
Iron Man 2 (2010) me Titra Shqip
Danny Deckchair (2003) me Titra Shqip
Sniper 2 2002 me Titra Shqip
Ask Bu Mu? (2018) me Titra Shqip
The Prince of Egypt 1998