Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
A Love Song for Latasha (2019) me Titra Shqip

A Love Song for Latasha (2019) me Titra Shqip

Apr. 28, 2019USA18 Min.TV-PG
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një bisedë ëndërrimtare me të kaluarën dhe të tashmen, duke imagjinuar përsëri historinë e Latasha Harlins duke gërmuar kujtime intime të ndara nga ata që e donin.

A Love Song for Latasha (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal A Love Song for Latasha
Vlerësimi IMDb 6.8 2,273 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 30 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Becoming Zlatan (2016) me Titra Shqip
The Trader (2018) me Titra Shqip
Zanetti Story (2015) me Titra Shqip
Murderball (2005) me Titra Shqip
Pelé (2021) me Titra Shqip
Soy Luna: The Last Concert (2021) me Titra Shqip
Wordplay 2006 me Titra Shqip
Crossing the Bridge: The Sound of Istanbul (2005) me Titra Shqip
Seaspiracy 2021
Messi (2014) me Titra Shqip
The Year Earth Changed 2021
Schumacher (2021) me Titra Shqip