Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
A Good Day to Die Hard (2013) me Titra Shqip

A Good Day to Die Hard (2013) me Titra Shqip

Yippee Ki-Yay Nënë Rusia.Feb. 06, 2013United States98 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Agjenti John McClane (Bruce Willis) e gjen veten të detyruar të udhëtojë në Rusi për të ndihmuar djalin e tij Jack (Jai Courtney), me të cilin marrëdhëniet janë ftohur gjatë viteve dhe u përfshinë në një episod të pafat, dhe rusin Komorov (Sebastian Koch), të cilin Bota e nëndheshme ruse e kërkon sepse është një informator qeveritar. Ndërsa i gjithë rendi demokratik i botës rrezikon të minohet nga kërcënimi i një grushti shteti, McClane e gjejnë veten duke vepruar krah për krah dhe duke shikuar shpinën për njëri -tjetrin, duke zbuluar se ata janë të pakonkurrueshëm si çift.

A Good Day to Die Hard (2013) me Titra Shqip
A Good Day to Die Hard (2013) me Titra Shqip
A Good Day to Die Hard (2013) me Titra Shqip
A Good Day to Die Hard (2013) me Titra Shqip
A Good Day to Die Hard (2013) me Titra Shqip
A Good Day to Die Hard (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal A Good Day to Die Hard
Vlerësimi IMDb 5.3 201,010 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 5,268 vota

Regjizori

John Moore
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Madison 2001
Species II 1998
Kickboxer: Retaliation 2018
Narco Sub 2021
Autopsy (2008) me Titra Shqip
Gintama: The Very Final (2021) me Titra Shqip
Escape Room (2019) me Titra Shqip
Godzilla: King of the Monsters 2019
A Man Apart (2003) me Titra Shqip
Sicario: Day of the Soldado (2018) me Titra Shqip
Batman: Death in the Family (2020) me Titra Shqip
I, Frankenstein (2014) me Titra Shqip