Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
A Fighting Man (2014) me Titra Shqip

A Fighting Man (2014) me Titra Shqip

Apr. 24, 2014Canada88 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I përhumbur nga një e kaluar tragjike, boksieri Sailor O’Connor është një njeri i thyer. Kur një fat i jep atij mundësinë për t’u kthyer për të luftuar në një ring, Sailor e pranon atë, pavarësisht faktit se kundërshtari është shumë më i ri dhe më i shkathët se ai. Me ndihmën e ekipit të tij të vjetër, ai do të përgatitet për një përballje të përgjakshme dhe brutale, gjatë së cilës do të detyrohet të përballet me demonët e tij personal.

A Fighting Man (2014) me Titra Shqip
A Fighting Man (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal A Fighting Man
Vlerësimi IMDb 5.5 1,561 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 26 vota

Regjizori

Damian Lee
Regjizori

Aktorët

Famke Janssen isDiane Schuler
Diane Schuler
James Caan isMike 'Brother' Albright
Mike 'Brother' Albright
Kim Coates isFather Sean Brennan
Father Sean Brennan
Dominic Purcell isSailor O'Connor
Sailor O'Connor
Jenessa Grant isPeg Soloman
Peg Soloman
Adam Beach isFast Eddie
Fast Eddie
Sheila McCarthy isRose O'Connor
Rose O'Connor
Izaak Smith isKing Soloman
King Soloman
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Company K (2004) me Titra Shqip
Love, Simon (2018) me Titra Shqip
The Stonebreaker (2020) me Titra Shqip
Blast Beat (2021) me Titra Shqip
The Assassin (2015) me Titra Shqip
The Lazarus Project (2008) me Titra Shqip
The Kid Detective 2020
Lucky Luciano (1973) me Titra Shqip
Our Friend (2021) me Titra Shqip
Children of Men (2006)
Jindabyne 2006
Extraction (2020) me Titra Shqip