Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 67 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
A Dog Named Palma (2021) me Titra Shqip

A Dog Named Palma (2021) me Titra Shqip

Një histori e vërtetë e dashurisë së pakushtëzuarMar. 18, 2021Russia110 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Filmi është frymëzuar nga një histori e pabesueshme e një qeni shephard të quajtur Palm, i cili u la pa dashje në aeroport nga pronari i saj. Ajo miqësohet me Nikolasin nëntëvjeçar, nëna e të cilit vdes duke e lënë me një baba që ai mezi e njeh. Një pilot që gjen qenin në aeroport. Është një histori e aventurave të mahnitshme, miqësisë së vërtetë dhe dashurisë së pakushtëzuar.

A Dog Named Palma (2021) me Titra Shqip
A Dog Named Palma (2021) me Titra Shqip
A Dog Named Palma (2021) me Titra Shqip
A Dog Named Palma (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Пальма
Vlerësimi IMDb 6.7 265 vota
Vlerësimi TMDb 8.5 85 vota

Regjizori

Aktorët

Victor Dobronravov isVyacheslav Lazarev
Vyacheslav Lazarev
Evgeniya Dmitrieva isLyubov Zhurina
Lyubov Zhurina
Igor Khripunov isEvgeny Golikov
Evgeny Golikov
Pavel Maykov isGeorgy Krasilov
Georgy Krasilov
Yan Tsapnik isIgor Polsky
Igor Polsky
Filipp Savinkov isKravchenko
Kravchenko
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

In Bed (2005) me Titra Shqip
A Trash Truck Christmas (2020) me Titra Shqip
Make It Happen 2008
Cocktail (1988) me Titra Shqip
The Kissing Booth 2 (2020) me Titra Shqip
Journey to the Center of the Earth (2008) me Titra Shqip
Alice Through the Looking Glass (2016) me Titra Shqip
New York, I Love You (2008) me Titra Shqip
After We Fell (2021) me Titra Shqip
The Addams Family 2 (2021) me Titra Shqip
Dragon Rider (2020) me Titra Shqip
Miss Pettigrew Lives for a Day 2008