Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 72 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
A Cinderella Story (2004) me Titra Shqip

A Cinderella Story (2004) me Titra Shqip

Njëherë e një kohë... mund të ndodhë në çdo kohë.Jul. 10, 2004Canada95 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas vdekjes së babait të saj, Samantha Martin – ose Sam – jeton me njerkën e saj Fiona dhe motrat binjake Brianna dhe Gabriella, të cilat e shfrytëzojnë atë dhe i japin asaj punët më të vështira. Duke shfletuar internetin, vajza takohet me Austinin atletik dhe të pasur, i cili mezi pret të takohet në festën e maturës së organizuar për Halloween. Gjatë festës, Sam shpallet mbretëreshë, por në mesnatë …

A Cinderella Story (2004) me Titra Shqip
A Cinderella Story (2004) me Titra Shqip
Titulli origjinal A Cinderella Story
Vlerësimi IMDb 5.9 84,519 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 2,617 vota

Regjizori

Mark Rosman
Regjizori

Aktorët

Hilary Duff isSam Montgomery
Sam Montgomery
Dan Byrd isCarter Farrell
Carter Farrell
Julie Gonzalo isShelby Cummings
Shelby Cummings
Lin Shaye isMrs. Wells
Mrs. Wells
Andrea Avery isGabriella
Gabriella
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Suntan (2016) me Titra Shqip
Love Spreads (2021) me Titra Shqip
Animals United (2010) me Dublim Shqip
Winter Passing 2006 me Titra Shqip
Aliens in the Attic (2009) me Titra Shqip
Ready to Rumble (2000) me Titra Shqip
The Sitter (2011) me Titra Shqip
Boys from County Hell (2021) me Titra Shqip
The Way We Are 2020
Clifford the Big Red Dog (2021) me Titra Shqip
LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021) me Titra Shqip
Home Sweet Hell (2015) me Titra Shqip