Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 33 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
A Christmas Prince (2017) me Titra Shqip

A Christmas Prince (2017) me Titra Shqip

Ajo po kërkon një ekskluzive Ai po kërkon një mbretëreshë.Nov. 17, 2017USA92 Min.TV-PG
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Amber, një redaktore e re e një reviste, duhet të ndjekë konferencën për shtyp të princit të ri Riçard, pranë fronit të mbretërisë së Aldovisë pas vdekjes së babait të tij. Fati e bën Amberin të arrijë të futet fshehurazi në pallatin mbretëror, të pretendojë se është kujdestarja e princeshës së re, të dashurohet me princin dhe të zbulojë se ai është birësuar.

A Christmas Prince (2017) me Titra Shqip
A Christmas Prince (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal A Christmas Prince
Vlerësimi IMDb 5.8 18,005 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 1,234 vota

Regjizori

Alex Zamm
Regjizori

Aktorët

Ben Lamb isPrince Richard
Prince Richard
Alice Krige isQueen Helena
Queen Helena
Honor Kneafsey isPrincess Emily
Princess Emily
Theo Devaney isCount Simon
Count Simon
Sarah Douglas isMrs. Averill
Mrs. Averill
Emma Louise Saunders isBaroness Sophia
Baroness Sophia
Tom Knight isPrime Minister Denzil
Prime Minister Denzil
Daniel Fathers isRudy Moore
Rudy Moore
Richard Ashton isMr. Little
Mr. Little
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Passengers (2008) me Titra Shqip
Step Up All In (2014) me Titra Shqip
Believe Me: The Abduction of Lisa McVey (2018) me Titra Shqip
Gabriel’s Rapture: Part One (2021) me Titra Shqip
A California Christmas (2020)
Cinema Paradiso (1988) me Titra Shqip
I Love You, Beth Cooper (2009) me Titra Shqip
Caught by a Wave 2021
A Whisker Away 2020
Trollhunters: Rise of the Titans (2021) me Titra Shqip
The Right One 2021
Cocktail (1988) me Titra Shqip