Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
A Broken Life (2007) me Titra Shqip

A Broken Life (2007) me Titra Shqip

Max ka në plan të rregullojë atë që është prishur me një plumb të vetëm ... Sikur të ishte kaq e thjeshtë.Sep. 23, 2007Canada97 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I dëshpëruar sepse ndihet i dështuar dhe mediokër, Max vendos të bëjë vetëvrasje dhe i kërkon mikut të tij të vetëm Bud, një regjisor aspirues, për të filmuar atë që do të jetë dita e tij e fundit e jetës. I vendosur për të marrë hak për gabimet që ka pësuar, Maksi vendoset në gjurmët e shefit të tij dhe ish-gruas së tij. Zemërimi i tij rritet deri sa, në atë që duhet të jetë dita e fundit, ai mahnitet nga takimi me një grua në një karrocë me rrota që është e zhytur në mendime dhe e sjellshme. Max duket se sheh një dritë shprese, por a do të ketë ende kohë për të korrigjuar dhe zhbërë planet e tij?

A Broken Life (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal A Broken Life
Vlerësimi IMDb 5.1 304 vota
Vlerësimi TMDb 3.5 2 vota

Regjizori

Neil Coombs
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Forever Rich (2021) me Titra Shqip
Double Impact 1991
Vanity Fair (2004) me Titra Shqip
Children of Men (2006)
The X Files: I Want to Believe (2008) me Titra Shqip
After We Fell (2021) me Titra Shqip
Really Love (2020) me Titra Shqip
The Usual Suspects 1995
No Sudden Move (2021) me Titra Shqip
In the Realm of the Senses (1976) me Titra Shqip
Monday (2021)
Madison 2001