Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
A Bittersweet Life 2005

A Bittersweet Life 2005

Mar. 31, 2005South Korea120 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një udhëheqës bande dyshon se e dashura e tij Hee Su po e tradhton me një burrë tjetër: ai më pas i kërkon krahut te tij të djathtë Sun Woo të ndjekë vajzën dhe ta eleminojë nëse ai e kap atë duke e tradhëtuar. Një dashuri e butë lulëzon midis Sun Woo dhe Hee Su, por ndjenja e detyrës dhe nderit të Sun është e papërmbajtshme…

A Bittersweet Life 2005
A Bittersweet Life 2005
A Bittersweet Life 2005
A Bittersweet Life 2005
A Bittersweet Life 2005
A Bittersweet Life 2005
Titulli origjinal 달콤한 인생
Vlerësimi IMDb 7.6 37,285 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 554 vota

Regjizori

Kim Jee-woon
Regjizori

Aktorët

Shin Min-a isHee-soo
Hee-soo
Hwang Jung-min isPresident Baek
President Baek
Kim Roe-ha isMun-suk
Mun-suk
Oh Dal-su isMyung-gu
Myung-gu
Jin Goo isMin-gi
Min-gi
Lee Ki-young isMu-sung (uncredited)
Mu-sung (uncredited)
Kim Hae-gon isTae-woong (uncredited)
Tae-woong (uncredited)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sherni (2021) me Titra Shqip
A Quiet Place (2018) me Titra Shqip
Love, Simon (2018) me Titra Shqip
Master (2021) me Titra Shqip
Warcraft (2016) me Titra Shqip
Battleship (2012) me Titra Shqip
Species III 2004
X-Men: First Class 2011
Captain America: The Winter Soldier (2014) me Titra Shqip
Cruel Intentions 2 2000
12 Angry Men (1957) me Titra Shqip
Rush Hour 2 2001