Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 89 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
9 Songs (2004) me Titra Shqip

9 Songs (2004) me Titra Shqip

2 të dashuruar, një verë, dhe 9 këngët që i përcaktuan ato.May. 16, 2004United Kingdom70 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Matt është anglez, punon në Antarktidë si gjeolog dhe për këtë arsye ka shumë kohë për të kujtuar. Kujtesa e tij fokusohet veçanërisht në një marrëdhënie që ai kishte me Lisa, një vajzë e re amerikane që takoi në një koncert. Që nga ajo ditë, për disa muaj, të dy kishin krijuar një marrëdhënie të çuditshme të bazuar në muzikë dhe seks. Artikuluar kështu nga 9 këngët e titullit, kujtimet e takimeve me Lizën ndërtojnë, si një plejadë, kurrikulën e një marrëdhënieje shumë intensive.

9 Songs (2004) me Titra Shqip
9 Songs (2004) me Titra Shqip
Titulli origjinal 9 Songs
Vlerësimi IMDb 4.8 21,866 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 331 vota

Regjizori

Aktorët

Courtney Taylor-Taylor isHimself - The Dandy Warhols (uncredited)
Himself - The Dandy Warhols (uncredited)
Alex Kapranos isHimself - Franz Ferdinand (uncredited)
Himself - Franz Ferdinand (uncredited)
Guy Garvey isHimself - Elbow (uncredited)
Himself - Elbow (uncredited)
Robert Levon Been isHimself - Black Rebel Motorcycle Club (uncredited)
Himself - Black Rebel Motorcycle Club (uncredited)
Peter Hayes isHimself - Black Rebel Motorcycle Club (uncredited)
Himself - Black Rebel Motorcycle Club (uncredited)
Gruff Rhys isHimself - Super Furry Animals (uncredited)
Himself - Super Furry Animals (uncredited)
Jason Stollsteimer isHimself - The Von Bondies (uncredited)
Himself - The Von Bondies (uncredited)
Marcie Bolen isHerself - The Von Bondies (uncredited)
Herself - The Von Bondies (uncredited)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Operation Red Sea (2018) me Titra Shqip
Gangster’s Paradise: Jerusalema (2008) me Titra Shqip
The Stonebreaker (2020) me Titra Shqip
Come and See 1985
The Beast 2020
Secret Society 2021
Gone Girl (2014) me Titra Shqip
Risen (2016) me Titra Shqip
Jawbone (2017)
Don’t Tell a Soul (2020)
Franklyn (2008) me Titra Shqip
BIA: An Upside Down World (2021) me Titra Shqip