Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
86 Melrose Avenue (2021)

86 Melrose Avenue (2021)

Apr. 19, 2021USAPG
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një ish-marins me PTSD ( stres post traumatik) futet në një galeri, duke marrë peng dhe duke i detyruar ata të përballen me të kaluarën e tyre komplekse dhe vdekshmërinë e afërt, ndërsa koha kalon.

86 Melrose Avenue (2021)
Titulli origjinal 86 Melrose Avenue
Vlerësimi IMDb 3.9 222 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 4 vota

Regjizori

Lili Matta
Regjizori

Aktorët

Dade Elza isTravis
Travis
Jim O'Heir isDetective Philips
Detective Philips
Terri Ivens isDetective Garcia
Detective Garcia
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Don’t Tell a Soul (2020)
Casino Royale 2006
Undine 2020
The Last Shift 2020
The Clovehitch Killer (2018)
Ride or Die 2021
Sniper: Legacy 2014
Pharaoh’s War (2019)
Below Zero 2021 me titra shqip
Vanquish 2021
Nobody 2021
Wrong Turn 3: Left for Dead 2009 me Titra Shqip