Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
8 (2020) me Titra Shqip

8 (2020) me Titra Shqip

Kini frikë nga legjendaMar. 13, 2020South Africa99 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

William Zeil kthehet në fermën e vjetër familjare që trashëgoi nga babai i tij pas një falimentimi gjymtues. Me të ai sjell gruan e tij Sarën dhe vajzën e birësuar Mari, duke shpresuar për një fillim të ri. Së shpejti, ata hasin në Lazarus, një fermer i vjetër që kujdesej për babanë e William dhe i cili menjëherë frymëzon simpati tek Maria. Gjithashtu del se kreu i fisit vendas ka disa probleme me Lazarus, si dhe shumë të tjerë në komunitet për shkak të një të kaluare që nuk është gjithmonë e qartë.

8 (2020) me Titra Shqip
8 (2020) me Titra Shqip
8 (2020) me Titra Shqip
8 (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal 8
Vlerësimi IMDb 5.1 6,303 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 57 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Mirrors 2 (2010) me Titra Shqip
Ghost Lab (2021) me Titra Shqip
Paranormal Activity: The Ghost Dimension (2015) me Titra Shqip
Slender Man (2018) me Titra Shqip
Malignant (2021) me Titra Shqip
The Uninvited (2009) me Titra Shqip
Don’t Look Back (2009) me Titra Shqip
Army of Darkness 1992 me titra shqip
Superstition (2001) me Titra Shqip
Benny Loves You (2019) me Titra Shqip
Alien: Covenant (2017) me Titra Shqip
Paranormal Activity 3 (2011) me Titra Shqip