Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 70 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
400 Bullets 2021

400 Bullets 2021

Only one way out.Mar. 02, 2021United Kingdom90 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një natë e ftohtë dimri në Afganistan do të përkeqësohet shumë për Rana Rae, një ushtar Gurkha i lënë për të ruajtur një post ushtarak britanik, kur kapiteni Noah Brandt arrin duke kërkuar strehim nga një grup i opsioneve speciale mashtruese dhe një qelize e armatosur rëndë Talibane. Të dy ushtarët duhet të luftojnë për jetën e tyre ndërsa përpiqen të bëjnë thirrje për ndihmë para se skuadra mashtruese, e udhëhequr nga rreshteri dinak Bartlett, t’i gjuajë ata për të marrë një kuti të çipave të udhëzimit të raketave që Noeu kapi. Por Bartlett dhe njerëzit e tij nuk llogariten te Rana, stërvitja e egër e së cilës Gurkha e bën atë një forcë për t’u llogaritur.

400 Bullets 2021
Titulli origjinal 400 Bullets
Vlerësimi IMDb 4.6 978 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 38 vota

Regjizori

Tom Paton
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Arthur & Merlin: Knights of Camelot (2020)
Terminator 3: Rise of the Machines 2003
Sin City (2005) me Titra Shqip
Inferno 1999
The Vindicator (2020)
Rambo: First Blood Part II (1985) me Titra Shqip
Jawbone (2017)
American Ninja 3: Blood Hunt 1989
Jumper 2008
The Man with the Iron Fists 2012
The Lone Ranger (2013) me Titra Shqip
Black Widow (2021) me Titra Shqip