Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
40 Days and 40 Nights (2002) me Titra Shqip

40 Days and 40 Nights (2002) me Titra Shqip

Me e lehte e thene sesa e bere.Mar. 01, 2002United Kingdom94 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Matt, casanova i papenduar, sapo është lënë nga e dashura e tij Nicole. Ende i tronditur, ai i beson vëllait të tij priftit dhe vendos, që rastësisht me Kreshmën, të abstenojë nga çdo aktivitet seksual për dyzet ditë. Ndërkohë, Nicole është bashkuar me dikë tjetër, kolegët e saj po vënë bast se si do të përfundojë dhe siç ndodh, vajza e ëndrrave të Matt vjen për të minuar qëllimin e tij të dëlirësisë …

40 Days and 40 Nights (2002) me Titra Shqip
40 Days and 40 Nights (2002) me Titra Shqip
40 Days and 40 Nights (2002) me Titra Shqip
40 Days and 40 Nights (2002) me Titra Shqip
40 Days and 40 Nights (2002) me Titra Shqip
40 Days and 40 Nights (2002) me Titra Shqip
Titulli origjinal 40 Days and 40 Nights
Vlerësimi IMDb 5.6 71,630 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 849 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

No Strings Attached (2011) me Titra Shqip
Thunder Force 2021
The Blues Brothers (1980) me Titra Shqip
Dorm Daze 2 2006
You Don’t Mess with the Zohan (2008) me Titra Shqip
Rush Hour 3 2007
Locked Down 2021
Yes Day 2021
My Name Is Bruce 2007
French Exit (2021)
The Chaplin Revue (1959) me Titra Shqip
Cocktail (1988) me Titra Shqip