Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
4.3.2.1 (2010) me Titra Shqip

4.3.2.1 (2010) me Titra Shqip

4 vajza, 3 ditë, 2 qytete, 1 shans .....Jun. 02, 2010United Kingdom117 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndërsa Jo (Roberts) është mbërthyer në një punë të mërzitshme në dyqan ushqimore, miqtë e saj janë kapur të gjithë në aventura intriguese: Cassandra (Egerton) është duke shkuar në Nju Jork për të takuar një djalë që njohu në internet; Kerrys (Warren-Markland) po i kushtohet luftës për emancipimin e grave dhe Shannon (lovibond) ka nisur një udhëtim pa biletë kthimi. Sidoqoftë, një takim i rastësishëm me disa hajdutë të bizhuterive do t’i çojë papritur në ribashkimin dhe takimin e fatit të tyre.

4.3.2.1 (2010) me Titra Shqip
4.3.2.1 (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal 4.3.2.1
Vlerësimi IMDb 5.8 10,579 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 152 vota

Regjizori

Noel Clarke
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Godzilla: King of the Monsters 2019
Ronin (1998) me Titra Shqip
Blitz (2011) me Titra Shqip
Initiation (2021)
L.A. Confidential (1997) me Titra Shqip
Superman: Man of Tomorrow (2020) me Titra Shqip
Forensic (2020)
The Brothers Bloom (2008) me Titra Shqip
The Marksman 2005
Veneno (2018) me Titra Shqip
Species 1995
Passengers (2016) me Titra Shqip