Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 352 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
365 Days (2020) me Titra Shqip

365 Days (2020) me Titra Shqip

Feb. 07, 2020Poland116 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Massimo Torricelli, kreu i ri dhe simpatik i një familje mafie siçiliane, nuk ka zgjidhje tjetër përveçse të marrë detyrën nga babai i tij i vrarë. Nga ana tjetër, Laura është drejtoresha e një hoteli luksoz në Varshavë, me një karrierë të shkëlqyer, por një jetë private që i mungon pasioni. E angazhuar me Martin, Laura merr pjesë në një udhëtim në Siçili me shokë të tjerë në përpjekje për të ringjallur marrëdhënien e tyre. Ajo sigurisht nuk pret që Massimo, njeriu më i rrezikshëm në ishull, ta rrëmbejë dhe ta mbajë peng për 365 ditë, kohë gjatë së cilës ajo do të përfundojë në dashuri me të.

365 Days (2020) me Titra Shqip
365 Days (2020) me Titra Shqip
365 Days (2020) me Titra Shqip
365 Days (2020) me Titra Shqip
365 Days (2020) me Titra Shqip
365 Days (2020) me Titra Shqip
365 Days (2020) me Titra Shqip
365 Days (2020) me Titra Shqip
365 Days (2020) me Titra Shqip
365 Days (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal 365 dni
Vlerësimi IMDb 3.3 60,242 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 5,812 vota

Regjizori

Aktorët

Michele Morrone isMassimo Torricelli
Massimo Torricelli
Grażyna Szapołowska isKlara (Laura's Mother)
Klara (Laura's Mother)
Tomasz Stockinger isThomasz (Laura's Father)
Thomasz (Laura's Father)
Gianni Parisi isMassimo's Father
Massimo's Father
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Hunted (2003) me Titra Shqip
Among Wolves (2010) me Titra Shqip
Things Heard & Seen 2021
The God Committee (2021) me Titra Shqip
The Girl on the Train (2021) me Titra Shqip
Kingdom (2019) me Titra Shqip
A Dark Foe (2021) me Titra Shqip
Obsessed (2009) me Titra Shqip
Crazy About Her 2021
Behind the Screen (1916) me Titra Shqip
The Obscure Life of the Grand Duke of Corsica (2021) me Titra Shqip
God, Sex and Truth (2018) me Titra Shqip