Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
300: Rise of an Empire 2014

300: Rise of an Empire 2014

Seize your glory!Mar. 05, 2014United States102 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në 480 pes, gjenerali grek Themistocles (Sullivan Stapleton) e gjen veten duke udhëhequr forcat ushtarake Athinase për të luftuar kundër ushtrisë së pushtuesve Persianë, të udhëhequr nga një i vdekshëm që u bë zot Kserksi (Rodrigo Santoro). Me dinakëri dhe taktika, Themistocles planifikon një betejë detare të destinuar të hyjë në histori.

300: Rise of an Empire 2014
300: Rise of an Empire 2014
300: Rise of an Empire 2014
300: Rise of an Empire 2014
300: Rise of an Empire 2014
300: Rise of an Empire 2014
300: Rise of an Empire 2014
300: Rise of an Empire 2014
300: Rise of an Empire 2014
300: Rise of an Empire 2014
Titulli origjinal 300: Rise of an Empire
Vlerësimi IMDb 6.2 284,897 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 5,112 vota

Regjizori

Aktorët

Sullivan Stapleton isThemistocles
Themistocles
Eva Green isArtemisia
Artemisia
Lena Headey isQueen Gorgo
Queen Gorgo
Ashraf Barhom isGeneral Bandari
General Bandari
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Double (2014) me Titra Shqip
Spider-Man: Far From Home (2019) me Titra Shqip
Malcolm & Marie 2021
Ride or Die 2021 me Titra Shqip
Skater Girl (2021) me Titra Shqip
One Half of Me (2020) me Titra Shqip
Wild Mountain Thyme 2020
Protégé (2007) me Titra Shqip
The Woman in the Window (2021)
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (2011) me Titra Shqip
Sniper: Reloaded 2011
Undine 2020