Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 67 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
300 2006

300 2006

Spartans, prepare for glory!Dec. 09, 2006United States117 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

480 pes: me treqind spartanët e tij trima, mbreti Leonidas lufton për vdekje në betejën e Termopileve kundër Kserksit dhe ushtrisë së gjerë persiane. Sakrifica e atij grushti heronjsh i shtyn të gjithë grekët të bashkohen kundër armikut të përbashkët për të mbrojtur demokracinë …

300 2006
300 2006
300 2006
300 2006
300 2006
300 2006
300 2006
300 2006
300 2006
300 2006
Titulli origjinal 300
Vlerësimi IMDb 7.6 746,195 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 10,743 vota

Regjizori

Zack Snyder
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Waar (2013)
The Young and Prodigious T.S. Spivet 2013
4.3.2.1 (2010) me Titra Shqip
Rush Hour 1998
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004)
Windtalkers (2002) me Titra Shqip
400 Bullets 2021
Agora (2009) me Titra Shqip
The Prince of Egypt 1998
Hollow Man 2000
The Bourne Legacy 2012
Arthur & Merlin: Knights of Camelot (2020)