Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 30 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
30 Days Max (2020) me Titra Shqip

30 Days Max (2020) me Titra Shqip

Oct. 14, 2020France87 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Rayane është një polic jashtë formë dhe i ngathët, i cili vazhdimisht tallet nga oficerët e tjerë. Ditën kur mjeku i ofron gabim vetëm tridhjetë ditë për të jetuar, Rayane kupton se ka ardhur koha që ai të bëhet hero dhe të bëjë përshtypje te kolegia e tij Stéphanie. Frika e përjetshme që e karakterizon atë shndërrohet në një guxim të patrembur, duke e shndërruar atë në një kokë të nxehtë, të gatshëm për të bërë gjithçka për të bllokuar një emër të madh në trafikun e drogës.

30 Days Max (2020) me Titra Shqip
30 Days Max (2020) me Titra Shqip
30 Days Max (2020) me Titra Shqip
30 Days Max (2020) me Titra Shqip
30 Days Max (2020) me Titra Shqip
30 Days Max (2020) me Titra Shqip
30 Days Max (2020) me Titra Shqip
30 Days Max (2020) me Titra Shqip
30 Days Max (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal 30 jours max
Vlerësimi IMDb 5 600 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 171 vota

Regjizori

Tarek Boudali
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tom Clancy’s Without Remorse 2021 me Titra Shqip
Chinese Speaking Vampires (2021) me Titra Shqip
Uncle Vanya (2020) me Titra Shqip
Perfect Creature 2007
Someone Great (2019) me Titra Shqip
The Heir Apparent: Largo Winch (2008) me Titra Shqip
Death Racers (2008) me Titra Shqip
Betrayed 1988
Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip
Star Wars: Episode II – Attack of the Clones 2002
Shershaah (2021) me Titra Shqip
Good Luck Chuck (2007) me Titra Shqip