Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 122 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (2011) me Titra Shqip

3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (2011) me Titra Shqip

Sex and Zen: Extreme EcstasyApr. 14, 2011Hong Kong SAR China118 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Wei Yangsheng, një studiues i kohëve të dinastisë Ming, beson se njeriu duhet t’i përgjigjet shkurtësisë së jetës me kërkimin e kënaqësisë maksimale. Kështu që kur takon Tie Fei, vajzën e bukur të priftit taoist Tie Yuxiang, ai bie në dashuri me të dhe martohet me të, duke menduar se ajo do të jetë gruaja me të cilën do të përfundojë kërkimin e tij për kënaqësi ekstreme. Sidoqoftë, ai nuk është pajtuar me mungesën e dëshirës së gruas dhe prandaj duhet të studiojë zgjidhje alternative.

3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (2011) me Titra Shqip
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (2011) me Titra Shqip
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (2011) me Titra Shqip
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (2011) me Titra Shqip
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (2011) me Titra Shqip
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal 3D肉蒲團之極樂寶鑑
Vlerësimi IMDb 4.3 2,553 vota
Vlerësimi TMDb 4.7 58 vota

Regjizori

Aktorët

Yukiko Suo isDongmei
Dongmei
Tony Ho isPrince of Ning
Prince of Ning
Vonnie Lui isThe Elder of Bliss
The Elder of Bliss
Leni Lan isTie Yuxiang
Tie Yuxiang
Hiro Hayama isWei Yangsheng
Wei Yangsheng
Carina Chan isMaid Xian Lan
Maid Xian Lan
Jason Yiu isScholar Shun Shang Guang
Scholar Shun Shang Guang
Kirt Kishita isQuan Laoshi
Quan Laoshi
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

To All the Boys: Always and Forever 2021
Revolver (2005)
A Quiet Place (2018) me Titra Shqip
Thor: The Dark World (2013) me Titra Shqip
Sherlock: The Abominable Bride 2016 me Titra Shqip
Safety 2020
The Bourne Supremacy 2004
Lower City (2005) me Titra Shqip
Return of the Jedi 1983
Red Cliff Part II (2009) me Titra Shqip
The Intern – A Summer of Lust (2019) me Titra Shqip
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004)