Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 62 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
  • Server 2ninjastream.to
29th Street 1991 me Titra Shqip

29th Street 1991 me Titra Shqip

Nuk dihet se ku do të të çojë fati.Nov. 01, 1991Japan101 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur Frank vjen në botë, nëna e tij dërgohet në një spital të gabuar. Për fat të mirë, sepse ai “i duhuri” shkatërrohet nga flakët e një zjarri të ndezur. Kur të rritet, Frank merr një goditje me thikë dhe mjekët zbulojnë një tumor në mushkëri. Sot, në prag të Krishtlindjeve 1976, ai fitoi gjashtë milion dollarë në llotari, por ai është i dëshpëruar sepse ka një bos të Mafias që i pretendon ato para. Kast, i drejtuar nga italo-amerikan Anthony La Paglia, duket premtues. Sidoqoftë, stereotipet për Italinë e Vogël të Nju Jorkut janë të tepërta dhe të bezdisshme.

29th Street 1991 me Titra Shqip
Titulli origjinal 29th Street
Vlerësimi IMDb 7.3 2,664 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 22 vota

Regjizori

George Gallo
Regjizori

Aktorët

Anthony LaPaglia isFrank Pesce Jr.
Frank Pesce Jr.
Danny Aiello isFrank Pesce Sr.
Frank Pesce Sr.
Lainie Kazan isMrs. Pesce
Mrs. Pesce
Frank Pesce isVito Pesce
Vito Pesce
Rick Aiello isJimmy Vitello
Jimmy Vitello
Vic Manni isLouie Tucci
Louie Tucci
Paul Lazar isNeedle Nose Nipton
Needle Nose Nipton
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Delta Farce 2007 me Titra Shqip
Send It! (2021) me Titra Shqip
The Sitter (2011) me Titra Shqip
The Muppets (2011) me Titra Shqip
Full Speed (2016) me Titra Shqip
We Can Be Heroes (2020)
Senior Skip Day (2008) me Titra Shqip
Her Minor Thing (2005) me Titra Shqip
Psycho Goreman (2021) me Titra Shqip
Cocktail (1988) me Titra Shqip
First Date (2021) me Titra Shqip
Pagglait 2021