Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 160 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
28 Hotel Rooms (2012) me Titra Shqip

28 Hotel Rooms (2012) me Titra Shqip

Jan. 21, 2012United States82 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një udhëtim pune larg nga vendlindjet e tyre, një shkrimtar dhe një analiste e gjejnë veten në shtrat së bashku, pavarësisht nga fakti se ajo është një grua e martuar dhe ai tashmë është në një lidhje tjetër. Ndërsa orët kalojnë, takimi një natë kthehet në diçka të papritur që, duke i lënë së bashku të përjetojnë momente të thella ose budallalliqe, i bën ata të lënë mënjanë pse janë atje, dhe të lënë punën dhe jetën e tyre të mëparshme për t’u përballur së bashku evolucioni më domethënës i ekzistencës së tyre.

28 Hotel Rooms (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal 28 Hotel Rooms
Vlerësimi IMDb 5.8 3,145 vota
Vlerësimi TMDb 6 43 vota

Regjizori

Matt Ross
Regjizori

Aktorët

Robert Deamer isBartender
Bartender
Anne H. Wilson isBar Patron
Bar Patron
Yaitza Rivera isBar Patron
Bar Patron
Paul Day isBar Patron
Bar Patron
Marine Buton isBar Patron
Bar Patron
Brett Collier isBar Patron
Bar Patron
Justin Stevenson isHotel Guest
Hotel Guest
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Trainspotting (1996) me Titra Shqip
Hotel Rwanda 2004
The Kid (1921) me Titra Shqip
Paagal (2021) me Titra Shqip
The Guilty (2021) me Titra Shqip
Afghan Knights (2007) me Titra Shqip
Love Actually (2003) me Titra Shqip
Click (2006) me Titra Shqip
King Lear (2018) me Titra Shqip
Dan in Real Life 2007 me Titra Shqip
Murder Bury Win (2020)
Things Heard & Seen 2021