Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 56 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
22 Jump Street 2014

22 Jump Street 2014

They're not 21 anymoreJun. 05, 2014United States112 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi kaluan nëpër shkollën e mesme (dy herë), oficerët Schmidt dhe Jenko presin ndryshime të mëdha kur ata shkojnë në fshehtësi në një kolegj lokal. Por kur Jenko afrohet me një lojtar në ekipin e futbollit dhe Schmidt depërton në skenën kryesore të artit bohem, ata fillojnë të vënë në dyshim partneritetin e tyre. Tani ata nuk kanë pse thjesht të zgjidhin çështjen – ata duhet të kuptojnë nëse mund të kenë një marrëdhënie të pjekur. Nëse këta dy adoleshentë të rritur mund të rriten nga fillestarë në burra të vërtetë, kolegji mund të jetë gjëja më e mirë që u ka ndodhur ndonjëherë.

22 Jump Street 2014
22 Jump Street 2014
22 Jump Street 2014
22 Jump Street 2014
22 Jump Street 2014
22 Jump Street 2014
22 Jump Street 2014
Titulli origjinal 22 Jump Street
Vlerësimi IMDb 7 351,789 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 6,428 vota

Regjizori

Phil Lord
Regjizori

Aktorët

Jonah Hill isOfficer Morton Schmidt
Officer Morton Schmidt
Channing Tatum isOfficer Greg Jenko
Officer Greg Jenko
Amber Stevens West isMaya Dickson
Maya Dickson
Jillian Bell isMercedes
Mercedes
Ice Cube isCaptain Dickson
Captain Dickson
Keith Lucas isKeith Yang
Keith Yang
Kenneth Lucas isKenny Yang
Kenny Yang
Nick Offerman isDeputy Chief Hardy
Deputy Chief Hardy
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Crisis 2021
Elite Squad: The Enemy Within 2010
Cobra (1986) me Titra Shqip
Dr. Bird’s Advice for Sad Poets 2021
Getaway Plan (2017) me Titra Shqip
Monster Hunter 2020 me titra shqip
Planet Hulk (2010) me Titra Shqip
Nobody 2021 me Titra Shqip
Die in a Gunfight (2021) me Titra Shqip
Falling for Figaro (2021) me Titra Shqip
Love Spreads (2021) me Titra Shqip
Kicks (2016) me Titra Shqip