Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
21 Jump Street 2012

21 Jump Street 2012

They thought the streets were mean. Then they went back to high school.Mar. 14, 2012United States109 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Njëzet vjeçarët Schmidt (Jonah Hill) dhe Jenko (Channing Tatum), për shkak të pamjes së tyre adoleshente, janë punësuar si agjentë në një ekip të veçantë policie që heton krimet në shkolla. Kështu që të dy duhet të ndjekin kurset e një shkolle të mesme lokale për të zhdukur një trafik droge të drejtuar nga një grup studentësh, duke u përballur me një botë që për disa vjet ka ndryshuar krejtësisht nga mënyra se si e kujtonin ata, dhe duke luftuar me ankthet dhe adoleshencën probleme që ata mendonin se i kishin lënë pas.

21 Jump Street 2012
21 Jump Street 2012
21 Jump Street 2012
21 Jump Street 2012
21 Jump Street 2012
21 Jump Street 2012
21 Jump Street 2012
21 Jump Street 2012
21 Jump Street 2012
21 Jump Street 2012
Titulli origjinal 21 Jump Street
Vlerësimi IMDb 7.2 518,678 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 8,257 vota

Regjizori

Phil Lord
Regjizori

Aktorët

Jonah Hill isOfficer Morton Schmidt / Doug McQuaid
Officer Morton Schmidt / Doug McQuaid
Channing Tatum isOfficer Greg Jenko / Brad McQuaid
Officer Greg Jenko / Brad McQuaid
Brie Larson isMolly Tracey
Molly Tracey
Dave Franco isEric Molson
Eric Molson
Rob Riggle isMr. Walters
Mr. Walters
Ice Cube isCaptain Dickson
Captain Dickson
Ellie Kemper isMs. Griggs
Ms. Griggs
Jake Johnson isPrincipal Dadier
Principal Dadier
Chris Parnell isMr. Gordon
Mr. Gordon
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Right One 2021
Dorm Daze 2 2006
King Arthur (2004) me Titra Shqip
Double Dad (2021)
Wild Child 2008
I, Robot 2004
Bloodsport: The Dark Kumite 1999
Transformers: Age of Extinction 2014
The Wolverine 2013
Yes Day 2021
Fantastic Four (2005) me Titra Shqip
Promising Young Woman 2020