Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1mixdrop.co
  • Server 2evoload.io
  • Server 3dood.so
  • Server 4voe.sx
122 2019

122 2019

Jan. 02, 2019Egypt95 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gjatë një nate të përgjakshme, një i ri dhe i dashuri i tij po luftojnë, jo për të arritur në spital, por për të shpëtuar dhe mbijetuar.

122 2019
Titulli origjinal 122
Vlerësimi IMDb 6 2,592 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 19 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Spontaneous (2020) me Titra Shqip
Black Widow (2021) me Titra Shqip
Master (2021) me Titra Shqip
Law Abiding Citizen (2009) me Titra Shqip
Bram Stoker’s Dracula (1992) me Titra Shqip
The Good Son 1993
Silent Hill: Revelation 3D (2012) me Titra Shqip
Werewolves Within (2021) me Titra Shqip
Hunted (2021) me Titra Shqip
The Wannabe (2015) me Titra Shqip
The Woman in the Window (2021)
False Positive (2021) me Titra Shqip