Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 39 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
12 Mighty Orphans (2021) me Titra Shqip

12 Mighty Orphans (2021) me Titra Shqip

Bazuar në historinë e vërtetë të ekipit që frymëzoi një komb.Jun. 11, 2021United StatesPG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e vërtetë e Mighty Mites, ekipi i futbollit i një jetimoreje në Fort Worth i cili, gjatë Depresionit të Madh, kaloi nga loja pa këpucë ose top në marrjen pjesë në kampionatet shtetërore të Teksasit. Gjatë sezonit të tyre fitues, këta nënçmues dhe shpirti i tyre elastik u bënë një model për qytetin, shtetin dhe gjithë kombin e tyre që kishin nevojë për një shkundje, madje duke tërhequr vëmendjen e Presidentit Franklin D. Roosevelt…

12 Mighty Orphans (2021) me Titra Shqip
12 Mighty Orphans (2021) me Titra Shqip
12 Mighty Orphans (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 12 Mighty Orphans
Vlerësimi IMDb 7 409 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 3 vota

Regjizori

Ty Roberts
Regjizori

Aktorët

Luke Wilson isRusty Russell
Rusty Russell
Vinessa Shaw isJuanita Russell
Juanita Russell
Wayne Knight isFrank Wynn
Frank Wynn
Martin Sheen isDoc Hall
Doc Hall
Robert Duvall isMason Hawk
Mason Hawk
Gavin Warren isYoung Rusty
Young Rusty
Jack Doke isYoung George
Young George
Nicholas Reed isJersey Boy
Jersey Boy
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Together (2021) me Titra Shqip
White Girl (2016) me Titra Shqip
Riding With Sugar (2020)
Charm City Kings 2020
Brothers by Blood (2021) me Titra Shqip
Obsessed (2009) me Titra Shqip
Meetings with Remarkable Men 1979
The Beast 2020
Ken Park (2002) me Titra Shqip
Barbershop: The Next Cut 2016
The Last Letter From Your Lover (2021) me Titra Shqip
Agora (2009) me Titra Shqip