Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
12 Angry Men (1957) me Titra Shqip

12 Angry Men (1957) me Titra Shqip

Life is in their hands. Death is on their minds.Apr. 10, 1957United States97 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dymbëdhjetë anëtarë jurie u takuan në këshill për të vendosur fatin e një 18-vjeçari të akuzuar për vrasje. Njëmbëdhjetë e quajtën fajtor. Vetëm një, Dejvis, e konsideron atë të pafajshëm; meqenëse është një dënim i mundshëm me vdekje, kërkohet unanimitet. Me elokuencë pasionante dhe ashpërsinë e arsyetimit të tij, Davis bind të tjerët një nga një se akuza nuk qëndron.

12 Angry Men (1957) me Titra Shqip
12 Angry Men (1957) me Titra Shqip
12 Angry Men (1957) me Titra Shqip
12 Angry Men (1957) me Titra Shqip
12 Angry Men (1957) me Titra Shqip
12 Angry Men (1957) me Titra Shqip
12 Angry Men (1957) me Titra Shqip
12 Angry Men (1957) me Titra Shqip
12 Angry Men (1957) me Titra Shqip
12 Angry Men (1957) me Titra Shqip
Titulli origjinal 12 Angry Men
Vlerësimi IMDb 9 708,103 vota
Vlerësimi TMDb 8.5 5,623 vota

Regjizori

Sidney Lumet
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Cooler (2003)
Kóblic (2016) me Titra Shqip
Step Up Revolution (2012) me Titra Shqip
12 Mighty Orphans (2021) me Titra Shqip
Sex and the City 2 (2010) me Titra Shqip
Burning Ghost (2019) me Titra Shqip
I Am Legend (2007) me Titra Shqip
The Exorcism of Emily Rose (2005) me Titra Shqip
Arrival (2016) me Titra Shqip
The Patriot 2000
The Young and Prodigious T.S. Spivet 2013
9 Songs (2004) me Titra Shqip