Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
100% Wolf (2020) me Titra Shqip

100% Wolf (2020) me Titra Shqip

Çdo tufë ka nevojë për një udhëheqës!Jun. 26, 202096 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Freddy Lupine, trashëgimtar i familjes më të fuqishme ujk, është një vogëlush që është i sigurt se do të bëhet njeriu-ujk më i frikshëm ndonjëherë. Në goditjen e ditëlindjes së tij të 14-të, gjatë ritualit të transformimit të tij të parë, megjithatë, diçka shkon keq dhe Freddy do ta gjejë veten të transformuar në një … pudëll të egër.

100% Wolf (2020) me Titra Shqip
100% Wolf (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal 100% Wolf
Vlerësimi TMDb 5.8 163 vota

Regjizori

Aktorët

Ilai Swindells isFreddy Lupin (voice)
Freddy Lupin (voice)
Jai Courtney isFlasheart (voice)
Flasheart (voice)
Samara Weaving isBatty (voice)
Batty (voice)
Rhys Darby isFoxwell Cripp (voice)
Foxwell Cripp (voice)
Jane Lynch isThe Commander (voice)
The Commander (voice)
Rupert Degas isUncle Hotspur (voice)
Uncle Hotspur (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Superman vs. The Elite (2012) me Titra Shqip
The Death of Superman (2018) me Titra Shqip
Painted Skin: The Resurrection (2012) me Titra Shqip
The Parent Trap (1998)
Undine 2020
Evil Dead II 1987 me titra shqip
Wristcutters: A Love Story 2006
The Young and Prodigious T.S. Spivet 2013
To: Gerard 2020
Batman: Soul of the Dragon 2021
Clash of the Titans 1981
Perfect Creature 2007