Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
10 Years (2012) me Titra Shqip

10 Years (2012) me Titra Shqip

Kush u shëndosh? Kush nuk ndryshoi? Kush u pasurua? Kush u bë hot?Sep. 14, 2012USA100 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grup ish-gjimnazistësh organizojnë një ribashkim dhjetë vjet pas diplomimit për të zbuluar se, pavarësisht kalimit të kohës, shumë gjëra duket se kanë ndaluar në atë kohë. Jake (Channing Tatum) sjell me vete të dashurën e tij Jess-in, të cilën ai do të donte t’i kërkonte të martohej me të, por ardhja e ish-të dashurës së tij Maria (Rosario Dawson), me një partner shumë më të vjetër se ajo, krijon tek ai shumë dyshime dhe xhelozi. Rreth tyre lëvizin shokët e tjerë të klasës, secili me diçka që papritur e kthen pas me kalimin e viteve, me shpresën për të kompensuar gabimet e bëra në të kaluarën ose më në fund për të marrë vendime të mbetura të pazgjidhura për një kohë të gjatë.

10 Years (2012) me Titra Shqip
10 Years (2012) me Titra Shqip
10 Years (2012) me Titra Shqip
10 Years (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal 10 Years
Vlerësimi IMDb 6.1 25,037 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 431 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dashing in December (2020)
American Psycho (2000) me Titra Shqip
Divorce Club (2020) me Titra Shqip
Paper Spiders (2021)
Fasten Your Seatbelts (2014) me Titra Shqip
Antares (2004) me Titra Shqip
Edge of the World (2021) me Titra Shqip
Closing the Ring (2007) me Titra Shqip
First Date (2021) me Titra Shqip
AK vs AK 2020
The Fault in Our Stars (2014) me Titra Shqip
The Gold Rush (1925) me Titra Shqip