Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 454 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Your Honor 2020: 1x1

Part One

Kur djali adoleshent Adam është i përfshirë në një aksident tragjik, gjykatësi i New Orleans Michael Desiato përballet me një vendim të pamundur që do të ndikojë përgjithmonë në familjen e tij, duke vënë në dyshim lidhjet e tij me shokun e tij më të vjetër Charlie dhe përvojën e ashpër të marrëdhënies së Adamit me të dashurën e tij Frannie.

 

Your Honor: 1×1 me titra shqip

Your Honor: 1×1 me titra shqip
Dec. 06, 2020
Shpërndarë0