Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

You (2018) me Titra Shqip: 1x3

Maybe

Takimet e vazhdueshme të rastit të Beck dhe një konfrontim me policinë e nxjerrin Xhoin jashtë rojës. E gjithë kjo e bind atë se ka një pyetje themelore për t’u trajtuar.

You: 1×3 me Titra Shqip
Sep. 23, 2018
Shpërndarë0