Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws

Yellowjackets (2021) me Titra Shqip: 1x2

F Sharp

Ndërsa adoleshentët marrin veten nga mbetjet e avionit, Misty zbulon se jeta po bëhet ferr. Në të tashmen: hakmarrja, detyrat seksuale dhe një polic i njohur më parë si Goth.

Yellowjackets: 1×2 me Titra Shqip
Yellowjackets: 1×2 me Titra Shqip
Yellowjackets: 1×2 me Titra Shqip
Yellowjackets: 1×2 me Titra Shqip
Yellowjackets: 1×2 me Titra Shqip
Yellowjackets: 1×2 me Titra Shqip
Yellowjackets: 1×2 me Titra Shqip
Yellowjackets: 1×2 me Titra Shqip
Yellowjackets: 1×2 me Titra Shqip
Yellowjackets: 1×2 me Titra Shqip
Nov. 21, 2021
Shpërndarë0