Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Yasuke 2021: 1x6

Balance

Ndërsa Morisuke dhe njerëzit e tij krijojnë një mburojë mbrojtëse rreth tempullit, Yasuke dhe Saki përballen me Daimyo në Kalanë Azuchi.

Yasuke: 1×6 me Titra Shqip
Yasuke: 1×6 me Titra Shqip
Yasuke: 1×6 me Titra Shqip
Yasuke: 1×6 me Titra Shqip
Yasuke: 1×6 me Titra Shqip
Yasuke: 1×6 me Titra Shqip
Yasuke: 1×6 me Titra Shqip
Yasuke: 1×6 me Titra Shqip
Yasuke: 1×6 me Titra Shqip
Apr. 29, 2021
Shpërndarë0