Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 33 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Yasuke 2021: 1x3

Mortal Sins

Abrahami dërgon Haruton dhe Nikitën për të gjetur Sakiun, i cili përdor fuqitë e saj në rritje për të luftuar. Nën tortura, Yasuke ka një kthim prapa në një tradhti.

Yasuke: 1×3 me Titra Shqip
Yasuke: 1×3 me Titra Shqip
Yasuke: 1×3 me Titra Shqip
Yasuke: 1×3 me Titra Shqip
Yasuke: 1×3 me Titra Shqip
Yasuke: 1×3 me Titra Shqip
Yasuke: 1×3 me Titra Shqip
Apr. 29, 2021
Shpërndarë0