Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 22 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Yasuke 2021: 1x2

The Old Way

Shume kohë më përpara në 1581, Yasuke dhe Natsumaru janë bërë luftëtarë të besuar që i shërbejnë Nobunaga-s. Në ditët e sotme, mercenarët arrijnë Yasuke dhe e sulmojnë.

Yasuke: 1×2 me Titra Shqip
Yasuke: 1×2 me Titra Shqip
Yasuke: 1×2 me Titra Shqip
Yasuke: 1×2 me Titra Shqip
Yasuke: 1×2 me Titra Shqip
Apr. 29, 2021
Shpërndarë0